#1 2018-10-17 17:46:56

 Black_Cherry

Administrator

Zestawienie składek klubu - wrzesień 2018

Poniżej znajdziecie tabelkę ze składkami na dzień 17.10.2018r. oraz link, w którym znajdziecie składki na bieżąco.
Zachęcam do zaglądania w link dosyć często by zawsze monitorować swoje składki oraz w razie jakich niejasności / problemów do ich szybkiego rozwiązania. Przypominam, że składka tygodniowa wynosi 5 szm i 8 000$ tygodniowo. Możliwe jest wpłacanie diamentów w przeliczeniu na szmaragdy, przelicznik to 1 di = 5 szm. Panie Aryia, Ezmera Sapphire, Wojowniczka Xsenia, Adrie i dulsemaria proszę o jak najszybsze uregulowanie składek za czerwiec / lipiec. Jeśli nie zobaczę, że dana pani nie podejmuje w tym kierunku żadnych kroków zostanie usunięta z klubu! Wystarczy wiadomość na priv lub po prostu wpłacenie zaległości. Pani natalat zalegała ze składkami od maja i pomimo moich wiadomość nie zrobiła nic w tym kierunku - takie panie będą bezzwłocznie usuwane z klubu! Przez dłuższy czas kwestia składek była przeze mnie traktowana dosyć swobodnie, dlatego od nowego roku (styczeń 2019) będzie można zalegać tylko za 3 miesiące. Po tym czasie będę usuwała z klubu! Nie chciałam, żeby do tego doszło, ale dużo pań to ignoruje i jest to nie fair w stosunku do pań płacących składki na bieżąco.
Przypominam, że do końca roku nie pojawi się możliwość wyprzedzenia ze składkami. Wpłaty wyprzedzające grudzień nie są uwzględnianie!
Wszystkim paniom, które płacą regularnie składki bardzo dziękuje

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ … =655269196

http://s2.ifotos.pl/img/wrze2018p_qwphnqa.png

Legenda
   -    pani nie była wtedy członkinią klubu
puste pole - nie wpłacona składka
W tabeli nie jest uwzględnione wpisowe!


What doesn't kill you only makes you stronger.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
two worrds 2 najlepsze zbroje gdzie jest zamontowana rolka najazdowa interferon cena leku seachem flourish opinie www.animovies.pun.pl