Compelling

Forum Klubu Compelling AM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2016-12-28 00:04:40

Anikka Emeralde

Administrator

Gdzie szukać informacji o nowościach AM

Oto blogi, dzięki którym dowiemy się, jakie atrakcje czekają nas w najbliższym czasie na AM. Sprawdzimy, jakie rzeczy możemy zdobyć/kupić w najnowszych, bieżących wydarzeniach czy kolekcjach oraz co znajduje się na poszczególnych planszach w eventach:

- Blog klubu 4YOU

- lp-whitmore zmieniony na zuzanah-lp-events

- Forbes club - blog nie tak już aktywny, jak dawniej, ale regularnie pojawiają się na nim odnośniki do innych blogów, na których omówione zostały najnowsze wydarzenia z AM, np. lpisabella czy Rozineskatytess.

Jeśli znacie jeszcze jakieś ciekawe blogi i strony dotyczące AM, podzielcie się.


5w4

Offline

 

#2 2017-08-28 19:43:16

 Black_Cherry

Administrator

Re: Gdzie szukać informacji o nowościach AM

http://lp-whitmore.blogspot.no już jest nieaktywny, ale zmienił się na http://zuzanah-lp-events.blogspot.cz

Ja osobiście korzystam z tego właśnie blogu lub z Isabelli (link post wyżej). Mają najszybciej info o wydarzeniach i co w nich jest.
Jakoś bardziej je lubię niż ten polski


What doesn't kill you only makes you stronger.

Offline

 

#3 2017-09-13 20:17:14

Anikka Emeralde

Administrator

Re: Gdzie szukać informacji o nowościach AM

O, dzięki za link. Zedytowałam pierwszy post.
Faktycznie na polskim blogu posty z nowościami są wrzucane najczęściej już po pojawieniu się eventów. Ale może mieć to też związek z tym, że twórcy gry dodają nowe grafiki często na ostatni moment, wiedząc, że wcześniej użytkowniczki AM zbyt szybko odkryłyby, jakie nowości pojawią się w grze.

Jeśli chodzi o wydarzenia i kolekcje, warto też zawsze zajrzeć na oficjalne forum AM, do działu z wydarzeniami i kolekcjami właśnie. Tam też często dodawane są wszystkie albo większość rzeczy, które pojawiają się jako nowości. Pomocny jest również wątek Zamiana cyferek, w którym użytkowniczki poprzez zmianę cyfr w linkach graficznych często znajdują mające pojawić się niebawem nowości.


5w4

Offline

 

#4 2017-09-14 18:47:32

 Black_Cherry

Administrator

Re: Gdzie szukać informacji o nowościach AM

Dzięki za podpowiedź nie wiedziałam, ale z własnego doświadczenia wiem, że blogi zagraniczne najszybciej mają nowe eventy.
Forum AM też sprawdzałam kiedyś, ale o dziwo było najpóźniej (chodzi mi o to co dokładnie jest w evencie).
Ostatnio za to zaczęłam brać udział w konkursach AM, a może się coś trafi


What doesn't kill you only makes you stronger.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.trava.pun.pl www.teatrcieni.pun.pl www.klandk.pun.pl www.speech.pun.pl www.zionteam.pun.pl