Compelling

Forum Klubu Compelling AM


#1 2017-09-12 16:08:00

 Black_Cherry

Administrator

Zestawienie walk klubowych 1 i 2 (łączne)

Postanowiłam wprowadzić podsumowania łączne walk klubowych
Od teraz oprócz normalnych zestawień walk, będą też te. Zestawienia łączne będą podsumowaniem ostatnich 8 walk, czyli będą składały się z 2 zestawów walk (1 zestaw = 4 walki).

Kilka zasad takiego zestawienia:
- od teraz każda pani, która zapisze się do wszystkich 8 walk będzie mogła liczyć na tygodniowe zwolnienie ze składek
- pani, która osiągnie limit 3 niezapisań zostaje natychmiastowo usunięta z klubu
- będzie następowała kasacja niezapisań, po każdym zestawieniu łącznym (czyli panie, którym zdarzyło się nie zapisać, a były od teraz mają czyste konto; oczywiście, jeśli nie przekroczyły limitu)
- co do pań niezapisujących się z powodu nieobecności, jeśli będzie się ona przedłużała, będą one usuwane z klubu (chodzi mi tu o panie, które przez 8 walk się w ogóle nie zapisały, chyba, że nieobecność zostanie zgłoszona)

http://s2.ifotos.pl/img/lacze1i2p_qhaaxee.png


Jeśli są jakieś pytania możecie zadawać na priv lub bezpośrednio pod postem.
Jestem też ciekawa co sądzicie o tym pomyśle, dlatego czekam na Wasze komentarze w wątku "Zmienić, dodać i ....." w Sprawach organizacyjnych.

Black Cherry


What doesn't kill you only makes you stronger.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uday-priyanka.pun.pl www.polskipopserver.pun.pl www.mibmns.pun.pl www.mastersofpokemon.pun.pl www.radiamuzykayeah.pun.pl